PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617889}

Szach-mat

Endgame
6,7 479
ocen
6,7 10 1 479
Szach mat
powrót do forum serialu Szach-mat

Spore grono ogladajacych porownuje ten serial do Monka, co jest naturalne dla kazdego kto obejrzal chociaz po jednym odcinku obydwu seriali.

Po obejrzeniu siedmiu odcinkow musze powiedziec ze Endgame wybija sie troszeczke ponad przecietnosc, a do Monka mu daleko. Balagan na pewno nie jest tak sympatyczny jak Adrian, za to potrafi byc denerwujacy i opryskliwy. Szef ochrony jest dla mnie troche przerysowany, przez co trudno jest go ogladac. Z jednej strony troche cuchnie bajeczkowym scenariuszem, a z drugiej mamy wygladajcy interesujaco spisek w tle. No i miejsce akcji nie pozwala zaszalec, przez co ten hotel troche sie nudzi po kilku odcinkach, niestety. Dialogi czasami drewniane.

Mam nadzieje ze poziom troche podskoczy bo inaczej bedzie to co najwyzej sredniak jakich wiele.

marwy

Monk to żenada, głupi seriali. Obejrzy sprawy inspektora Morsa to dopiero serial z rewelacyjną fabuła, mało znany bo promuje sie takie zenady jak monk

KaciorAlku

Well, that's just, like, your opinion man.

ocenił(a) serial na 5
marwy

Potwierdzam, EndGame jest typowym średniakiem. Podobne zdanie - niestety - mam o Monku. Szału nie ma.

marwy

Oglądam serial od niedawna. Po obejrzeniu kilku odcinków mogę także stwierdzić, że do Monka mu daleko. W pierwszym odcinku Balagan bardziej przypominaj mi Sherlocka (z BBC, a także trochę tego z Elementary). Przypomina także trochę Mentalistę. Moim zdaniem serial dobry, może nie wybija się na "wyżyny". Rzeczywiście raczej średniak.

Ktoś polecał Sprawy inspektora Morse'a, to ja polecam sprawy z jego młodości, jak się jego kariera zaczynała - serial Endeavour. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones